Barn/ungdom

Jenter / Gutter 6 år, (2015):

Onsdag 18:00 – 19:00, Årvoll Flerbrukshall

Hovedtrenere: 
Grete Borge – Mobil  – 99552674. greteborge1972@hotmail.com
Andrea Ellingsen – Mobil  – 99414665.  andreaellingsen@hotmail.com

Jenter/Gutter 7 år, (2014):

Tirsdag 17-18, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrener :

Hanne Fredheim – Mobil – 4165974. kobernus1@yahoo.com

Jenter/Gutter 8 år, (2013) :

Tirsdag 18-19:30, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrener:

Anders Engeland – Mobil  – 98893156.  anders.engeland@nrk.no

Jenter 9 og  10 år, (2011-2012):
Torsdag 19:00-20:00, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrenere 2012; 

Tomine Engum  – Mobil  – 97681907.  tomine.engum@hotmail.com

Anna Solheim – Mobil – 95433929. annasolhei@gmail.com

Hovedtrenere 2011; 

Ina Cecilie Dahl Gulbranzen Arvesen  – Mobil-  92256914.  cecilie.arvesen@gamil.com

Solveig Gamlem Engeland – Mobil 97650065.  solveig.gamlem@hotmail.com

Jenter 11 år, (2010)

Mandag 20-21, Årvoll flerbrukshall
Fredag 17-18:00, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrenere 2010; 

Marianne Weiby – Mobil  – 90994343. marianne.weiby@gmail.com

Gunilla Steen Lunde – Mobil  – 98212763. gls@oht.no

Jenter 12 år, (2009)
Tirsdag: 16-17:00, Årvoll Flerbrukshall
Fredag 16-17:00, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrener 2009; 

Mette Persson – Mobil – 90664856. mettepers@hotmail.com 

 

Jenter 13 år, ( 2008):

Tirsdag 19:30-21:00, Årvoll Flerbrukshall

Torsdag 20:00-21:00, Årvoll Flerbrukshall
Fredag 18-19, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrener 2008; 

Børre Sandbakk – Mobil  – 95969078. bsandbakk@hotmail.com

Jenter 14 år (født 2007)
Tirsdag 19:30-21:00 Årvoll Flerbrukshall

Torsdag 20:00-21:00 Årvoll Flerbrukshall
Fredag: 19:00-20:00, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrenere 2007;

Andrea Ellingsen – Mobil – 99414665. andreaellingsen@hotmail .com

Lars Fluto – Mobil  – 90102361. lars_fluto@hotmail.com

Jenter 16 år (født 2005)
Tirsdager 21-22:30, Årvoll flerbrukshall
Torsdag 21-20:30, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrenere 2005; 

Andrea Ellingsen – Mobil  – 99414665.  andreaellingsen@hotmail .com

Lars Fluto – Mobil  – 90102361. lars_fluto@hotmail.com

Kvinner Junior

Tirsdag 21:00-22:30, Årvoll flerbrukshall
Torsdag 21:00-22:30, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrenere junior; 

Andrea Ellingsen – Mobil  – 99414665.  andreaellingsen@hotmail .com

Lars Fluto – Mobil  – 90102361. lars_fluto@hotmail.com

Kvinner Senior – 

Mandag 21-22:30, Årvoll flerbrukshall

Hovedtrener senior:

Kaja Garden- Mobil -41624421. kajagarden@gmail.com

Kontaktinformasjon

Andrea Ellingsen, sportslig leder
mobil: 99414665
e-post: andreaellingsen@hotmail.com

Grete Borge, leder håndballgruppa
mobil :99552674
e-post:

greteborge1972@hotmail.com