Basketball


Basketballgruppa ble opprettet i Årvoll IL høsten 2017, og består per 12. desember 2021 av følgende lag;

G-08, G-09/10, G-11/12, G/J-13/14 og damelaget.

Årvoll IL – Basket, trenere og lagkontakter

Damelaget
Trener og lagkontakt: Karin Drageset karin.drageset@osloskolen.no Tel: 98624231
Tirsdager 20 15-21 30, Vollebekk skole

G-2008
Trener: Kalle Ossiannilsson kalle.ossiannilsson@gmail.com Tel: 93261279
Lagkontakt: Jo Lian  jo@xox.no Tel: Tel: 91 118076
Mandager 16 30-18 00, Årvoll Flerbrukshall
Onsdager 16 30-18 00, Årvoll Flerbrukshall

G-2009/10
Trener: Adrianna Berg adriannalive@hotmail.com Tel: 40 43 60 96
Lagkontakt: Henriette Kleppan Henreiette.kleppan@gmail.com Tel: 93 43 87 89
Lagkontakt: Elisabeth Higson zhigson@yahoo.com Tel: 41 41 98 55
Mandager 17 00-18 00, Årvoll Flerbrukshall
Torsdager 17 00-18 30, Tonsenhagen skole, (gml gymsal)

G/J-2011/12
Trener: Niclas Lunder niclas.lunder@gmail.com Tel: 90 69 69 51
Trener/lagkontakt: Rina Brenden rina_brenden@yahoo.no Tel: 98 26 55 18
Tirsdager: 17 00-18 00, Tonsenhagen skole (ny gymsal)

G/J-2013/14
Trener: Adrianna Berg adriannalive@hotmail.com Tel: 40 43 60 96
Lagkontakt: Kari Sigrid Tyssen kari_tyssen@hotmail.com  Tel: 95 18 33 18
Mandager: 16 00-17 00, Årvoll Flerbrukshall

Ingen resultater funnet

Siden du ser etter ble ikke funnet. Prøv å omformulere søket ditt, eller bruk menyen.

Kontaktpersoner

Årvoll IL – Basket, trenere og lagkontakter

Damelaget
Trener og lagkontakt: Karin Drageset karin.drageset@osloskolen.no Tel: 98624231
Tirsdager 20 15-21 30, Vollebekk skole

G-2008
Trener: Kalle Ossiannilsson kalle.ossiannilsson@gmail.com Tel: 93261279
Lagkontakt: Jo Lian  jo@xox.no Tel: Tel: 91 118076
Mandager 16 30-18 00, Årvoll Flerbrukshall
Onsdager 16 30-18 00, Årvoll Flerbrukshall

G-2009/10
Trener: Adrianna Berg adriannalive@hotmail.com Tel: 40 43 60 96
Lagkontakt: Henriette Kleppan Henreiette.kleppan@gmail.com Tel: 93 43 87 89
Lagkontakt: Elisabeth Higson zhigson@yahoo.com Tel: 41 41 98 55
Mandager 17 00-18 00, Årvoll Flerbrukshall
Torsdager 17 00-18 30, Tonsenhagen skole, (gml gymsal)

G/J-2011/12
Trener: Niclas Lunder niclas.lunder@gmail.com Tel: 90 69 69 51
Trener/lagkontakt: Rina Brenden rina_brenden@yahoo.no Tel: 98 26 55 18
Tirsdager: 17 00-18 00, Tonsenhagen skole (ny gymsal)

G/J-2013/14
Trener: Adrianna Berg adriannalive@hotmail.com Tel: 40 43 60 96
Lagkontakt: Kari Sigrid Tyssen kari_tyssen@hotmail.com  Tel: 95 18 33 18
Mandager: 16 00-17 00, Årvoll Flerbrukshall