Her finner du en oversikt over lagledelsen og støtteapparatet for Gutter 2010.

Årvoll IL følger Fair Play-reglene, samt de generelle reglene for barnefotball.

Funksjon Navn Adresse Tlf Mail
Hovedlagleder * Mona Ilseng Østvangveien 14 91339981 mona.maria.ilseng@gmail.com
Dugnadsansvarlig * Ane Adolfsen Traverveien 35 91872071 aneadolfsen@hotmail.com
WEB og SPOND ansvarlig Vegard Stigen Årvollveien 62 c 95808298 vegard@stigen.org
Utstyrsansvarlig * Ann-Iren Male Anna Rognstadvei 18 40768863 aimale7810@gmail.com
Sosialansvarlig * Ann-Iren Male Anna Rognstadvei 19 40768863 aimale7810@gmail.com
 
Hovedtrener Ole Tennfjord Årvollveien 42 B 94009555 ole.tennfjord@gmail.com
Trener  RØD Simen Engelstad Kildeveien 19 b 97095676 falckengelstad@hotmail.com
Trener  RØD Morten Gran Stølsveien 16 90615403 morten@skillebekk.no
Trener GUL Tonje Hinze Selvbyggerveien 222 A 92404292 tonjehinze@gmail.com
Trener GUL Ole Tennfjord Årvollveien 42 B 94009555 ole.tennfjord@gmail.com
Trener BLÅ Klas Torkill Birkedal Årvollveien 62 C 98087284 klastb@online.no
Trener BLÅ Jimmy Storrød-Myhrèn Lofthusveien 43 48093609 jimmy.sm1980@gmail.com
Trener BLÅ Anders Mørch Disenveien 6 B 48272622 anmork@gmail.com
Trener SORT Ståle Thoen Traverveien 35 40002626 stale.thoen@zenitel.com
Trener SORT Oliver Dimovski Selvbyggerveien 24 90154791 oliver@rosim.no
Hjelpetrener SORT Waino Undhjem Kildeveien 39 90156159 wundhjem@gmail.com
Hjelpetrener SORT Egil Knudsen Årrundkroken 8 90180954 egiknuds@online.no