Årvoll IL Fotball Junior


I 2021 består Årvoll Junior av årsklassene 2002, 2003, 2004 og 2005. Vi er en ivrig gjeng med 50 gutter som spiller fotball flere ganger hver uke, hele året. Vi stiller med fire 11’er-lag, G19 1. divisjon, G17 1. og 2. divisjon, samt G16. 3.divisjon.

Vi har et dyktig trenerteam på fem personer samt et stort støtteapparat. I tillegg har vi også et godt samarbeid med seniorfotballen i Årvoll.

Alle tilbud om ulike aktiviteter i årsenheten blir sendt ut via Spond. Last gjerne ned app’en til Spond for Android eller iOS. Ta kontakt med hovedlagledere eller hovedtrenere dersom du ønsker å spille med oss.

Kontaktpersoner

Rolle Navn Telefon E-post
Hovedlagleder Harald Halvorsen 92633493 halvorsen369@gmail.com
Hovedlagleder Odd Arne Fagerheim 41351233 niflar@yahoo.com
Lagleder G19 Petter Halvorsen 99485263 Petter.Halvorsen@corporatecommunications.no
Lagleder G19 Kjetil Rød 48116183 kjetr@flogas.no
Lagleder G17.1 Terje Vilno 91881309 Terje.Vilno@utdanningsforbundet.no
Lagleder G17.1 Alfred Fidjestol 48254929 alfred.fidjestol@gmail.com
Lagleder G17.1 Stian Sviggum 95260215 stian.sviggum@hotmail.com
Lagleder G17.2 Patrik Nordvold 98460884 patriknordvold@gmail.com
Lagleder G17.2 Olav Østrem 41468131 olavo@klassekampen.no
Lagleder G16 Jonathan Brown 90851383 jomansob@online.no
Lagleder G16 Patrik Nordvold 98460884 patriknordvold@gmail.com
Dugnadsansvarlig Torild Kløvstad Halvorsen 93259456 torildklo@gmail.com
Dugnadsansvarlig Tone Terum 95041441 tone.terum@gmail.com
Dugnadsansvarlig Pernilla Svensson 46517658 pernilladv@gmail.com
Utstyrsansvarlig Ole Petter Nykaas 93264697 ole.nykaas@gmail.com
Utstyrsansvarlig Ingvild Evensen 40228484 ingvild_evensen@hotmail.com
Cupkoordinator Petter Halvorsen 99485263 Petter.Halvorsen@corporatecommunications.no
Spesialrådgiver Anders Jacobsen 95256473 anders.jacobsen@mailand.vgs.no
Hovedtrener Mikkel Fjellhammer Martinsen 95227517 mikkel644@gmail.com
Hovedtrener Ole Rimmereid 92083349 ole_rimmereid@hotmail.com
Trener Eric Wekem Yogtiba 90092156 ericwekem07@gmail.com
Trener Kjell Sverre Hansen Wold 97130491 kjell1301@osloskolen.no
Trener Amir Sharif 93489053 ast28@live.no
Koordinator Mathias Bakken 41192974 mathias.bakken@hotmail.com