Årvoll IL Fotball J 2007


På Årvoll J2007 spiller vi fotball hver uke. Dersom du ønsker å spille med oss ta kontakt med vår hovedlagleder.

Kontaktinformasjon
Funksjon Navn Telefon E-post
Hovedlagleder Thor Oreld 92 83 52 77 thoreld@gmail.com
Dugnadsansvarlig Nadia Shaheen Nagheal 95 96 11 21 nadia786@windowslive.com
Info. ansvarlig Ingerid Nordstrand 99 60 39 03 ingerid.nordstrand@gmail.com
Utstyrsansvarlig Rico Rasmussen 40 00 51 16 rico_rasmussen@hotmail.com
Sosialansvarlig Rune Dahler 99 11 17 68 rune.dahler@nrk.no
Hovedtrener Nils Ola Sande 98 43 70 89 nilsolasande@hotmail.com
Trener Thor Oreld 92 83 52 77 thoreld@gmail.com
Trener Anders Jacobsen 95 25 64 73 anders.jacobsen@mailand.vgs.no
Trener Truls Kolnes 95 14 49 87 truls.kolnes@ge.com