Årvoll IL Fotball G 2008


Årvoll IL Gutter 08 (G08) består av mange ivrige gutter og foreldre, og det er fortsatt plass til flere!
Er gutten født i 2008 og nysgjerrig på om dette er noe for han? Møt opp på trening og ta en prøvetime. Faller det i smak er det bare å bli medlem!

Kontaktinformasjon
Rolle Navn Telefon E-post
Hovedlagleder Vegard Steinsholt 932 00 506 vegard@steinsholt.net
Ass.hovedlagleder Espen Karlsen 982 22 683 espen.karlsen@cgi.com
Medlemsansvarlig Jarle Henriksen 934 87 303 jahenrik@ous-hf.no
Dugnadsansvarlig Vegard Steinsholt 932 00 506 vegard.sreinsholt@gmail.com
Info. ansvarlig Espen Karlsen 982 22 683 espen.karlsen@cgi.com
Utstyrsansvarlig Geir Gysler 454 04 149 geir.gysler@gmail.com
Sosialansvarlig Jan Fredrik Øveraasen 934 99 988 janfredriksmail@gmail.com
Hovedtrener Øyvind Larsen 952 41 127 oyvind.larsen@fotball.no
Ass.hovedtrener Kent Inge Torkildsrud 483 20 922 kent@isanorge.no
Trener Dag Brekken 920 52 364 dag.brekken@hotmail.com
Trener Jan Fredrik Øveraasen 934 99 988 janfredriksmail@gmail.com
Trener Vegard Steinsholt 932 00 506 vegard@steinsholt.net
Trener Kjetil Bye 907 65 565 kjetil.bye@gmail.com
Trener Jo Lian 911 18 076 jo@xox.no
Trener Kalle Ossiannilsson 932 61 279 kalle.ossiannilsson@gmail.com
Trener Morten Wesøe 905 90 355 mwesoe@gmail.com
Trener Mathias Pettersson 900 14 928 mathiaspettersson75@gmail.com
Trener Geir Gysler 454 04 149 geir.gysler@gmail.com
Trener Frode Miltzow Skjeldal 402 18 114 f.m.skjeldal@ibv.uio.no