Årvoll IL Fotball G 2006


På Årvoll G2006 spiller vi fotball hver uke. Dersom du ønsker å spille med oss ta kontakt med vår hovedlagleder.

Kontaktinformasjon
Funksjon Navn Telefon E-post
Hovedlagleder Sigmund Aalandslid 91618515 aalandslid@gmail.com
Dugnadsansvarlig Elin Handeland 95875764 elin.handeland@dnb.no
Hovedtrener Terje Isachsen 93434753 terje.isachs1@gmail.com
1. hjelpetrener Oliver Dunvold 98807574 oliver.dunvold@gmail.com
Trener Pål Molander 91343175 pal.molander@stami.no
Trener Anders Nome 90064755 Anders.Nome@c-k.no
Trener Denis Muslimovic 48865118 denis@modernemur.no
Trener Jack Løken 93438618 jack.loken@vikenfiber.no
Trener Jan Einar Tverberg 47663266 jan.einar.tverberg@klp.no
Trener Jan Petter Omdal 95872687 janpomdal@gmail.com
Trener Kjetil Bye 90765565 kjetil.bye@gmail.com
Trener Tor Hansen 95069933 thansen4@online.no
Trener Øystein Nilsen 98281427 riddlebox79@hotmail.com