Trenere og treningstider

Årvoll håndball tilstreber seg at alle våre trenere er oppdatert på trenerkunnskap og alle tilbys og oppfordres til å gå kurs i regi av Norges håndballforbund Region Øst.

Minihåndballgruppa, 4-5 åringer (født 2014 og 2015)
Bjørn Kenneth Muggerud – 90099838 – e-post: bkm@goldfishmedia.no

Treningstider:
Tirsdag kl. 17.00 – 18.00 – Årvoll flerbrukshall

Jenter/Gutter 6 år, (født 2013)
Anders Engeland – 988 93 156 – anders.engeland@nrk.no

Treningstider:
Tirsdag kl. 17.00 – 18.00 – Årvoll flerbrukshall

Jenter/Gutter 7 år, (født 2012)
Bjørn Kenneth Muggerud – 90099838 – e-post: bkm@goldfishmedia.no

Treningstider:
Tirsdag kl. 17.00 – 18.00 – Årvoll flerbrukshall

Jenter 8 år, (født 2011)
Cecilie Arvesen – 922 56 914 – e-post: cecilie.arvesen@gmail.com
Solveig Gamlem Engeland – 97650065 – e-post: solveig.gamlem@gmail.com

Treningstider:
Tirsdag kl. 16.00 – 17.00 – Årvoll flerbrukshall

Gutter 8 år, (født 2011)
Eivind Lie – 98223006

Treningstider:
Onsdag kl.1800 -1900

Jenter 9 år, (født 2010)
Marianne Weiby- 90994343 – e-post: marianne.weiby@gmail.com
Gunilla Steen Lunde – 98212763 – e-post: gls@oht.no
Mona Hoff – 99449110 – e-post: mona_hoff@hotmail.com
Mona Berget Heimerback – 91568200
Amalie Thrane

Treningstider:
Tirsdag kl. 18.00 – 19.00 – Årvoll flerbrukshall
Onsdag kl.18.00 – 19.00 – Årvoll flerbrukshall

Jenter 10 år, (født 2009)
Mette Maria Persson – 90664856 – e-post: mettepers@hotmail.com
Åsmund Os Lislerud – 91800514 – e-post: aasmundoslislerud@gmail.com
Renée Nordlie – 48012737 – e-post: renee.nordlie@gmail.com
Hanne Heiberg – 45021204 – e-post: hanneheiberg@hotmail.com
Ingunn Elise Haakonsen – 92203486 – e-post: ingunnehaakonsen@gmail.com

Treningstider:
Tirsdag kl. 16.00 – 17.00 – Årvoll flerbrukshall
Fredag kl.17.00 – 18.00 – Årvoll flerbrukshall

Jenter 11 år, (født 2008)
Grete Borge Telefon: 995 52 674 e-post: Grete.Borge@mfa.no
Stine Hanssen Telefon 954 15 065 e-post: hanssen.stine@gmail.com
Jeanette Liodden Holte – 95999613 – e-post: jeanette.l.holte@outlook.com
Eirik Hauger – 98840957 – e-post: eirikhauger@yahoo.no

Treningstider:
Mandag kl. 16.00 – 17.00 – Årvoll flerbrukshall
Onsdag kl.19.00 – 20.00 – Årvoll flerbrukshall
Fredag kl.16.00 – 17.00 – Årvoll flerbrukshall

Jenter 12 år (født 2007)
Karianne Engedahl – 932 67 453 e-post: karianne.engedahl@gmail.com
Solveig Fossum-Raunehaug – 91532799 – e-post: solveigfossumraunehaug@gmail.com

Treningstider:
Mandag kl. 16.00 – 17.00- Årvoll flerbrukshall
Onsdag kl.19.00 – 20.00 – Årvoll flerbrukshall
Fredag kl.18.00 – 19.00 – Årvoll flerbrukshall

Jenter 14 år (født 2005)
Lars Fluto – 90102361 – e-post: lars_fluto@hotmail.com
Andrea Ellingsen – 99414665 – e-post: andreaellingsen@hotmail.com
Janne Eriksen – 452 89 264 E: janneeriksen08@gmail.com
Anders Thoresen – 41456454 – anders.thores1@gmail.com

Treningstider:
Mandag kl. 17.00 – 18.00 – Årvoll flerbrukshall
Tirsdag kl. 19.00 – 21.00 – Årvoll flerbrukshall
Fredag kl. 19.00- 20.30 – Årvoll flerbrukshall

Jenter 16 år (født 2003)
Lars Fluto – 90102361 – e-post: lars_fluto@hotmail.com
Andrea Ellingsen – 99414665 – e-post: andreaellingsen@hotmail.com

Treningstider:
Mandag kl.17.00 – 18.00 – Årvoll flerbrukshall
Tirsdag kl. 19.00 – 21.00 – Årvoll flerbrukshall
Fredag kl.20.30 – 22.00 – Årvoll flerbrukshall

Damelaget – K6 – 1
Hanne Gulbranzen T: 924 96 559 E: hanne.gulbranzen@gmail.com

Treningstider:
Onsdag kl.20.00 – 21.15 – Årvoll flerbrukshall

Damelaget – K6 – 2
Bjørn Kenneth Muggerud – 900 99 838 – bkm@goldfishmedia.no

Treningstider:
Tirsdag kl.21.00 – 22.30 – Årvoll flerbrukshall

Herrer – G33
Tom Andersen 976 22 138

Treningstider:
Onsdag kl.21.15 – 22.30 – Årvoll flerbrukshall

Herrer – M4
Bjørn Kenneth Muggerud – 900 99 838 – bkm@goldfishmedia.no

Treningstider:
Tirsdag kl.21.00 – 22.30 – Årvoll flerbrukshall