Våre trenere

Årvoll håndball tilstreber seg at alle våre trenere er oppdatert på trenerkunnskap og alle tilbys og oppfordres til å gå kurs i regi av Norges håndballforbund Region Øst.

 

Håndballskolen, Minigruppe, jenter fra 4-5 år (født 2011 og 2012:
Cecile Arvesen Telefon: 922 56 914 E-post: cecilie.arvesen@gmail.com
Hanne Dahl Gulbranzen Telefon: 924 96 559 E-post: hannegulbranzen@gmail.com

 

Håndballskolen gruppe 1, jenter i 1. trinn på skolen (født 2010)
Hanne Dahl Gulbranzen Telefon: 924 96 559 E-post: hanne.gulbranzen@gmail.com
Cecile Arvesen Telefon: 922 56 914 E-post: cecilie.arvesen@gmail.com

 

Håndballskolen gruppe 2, jenter i 2. trinn på skolen (født 2009)
Kine Therese Falch-Lillevold Telefon: 93260018 E-post: kine.falchlillevold@gmail.com
Mette Marie Person Telefon: 906 64 856 E-post: mettepers@hotmail.com

 

Håndballskolen gruppe 3, jenter i 3. trinn på skolen (født 2008)
Grete Borge Telefon: 995 52 674 E-post: Grete.Borge@mfa.no
Stine Hanssen Telefon 954 15 065 E-post: hanssen.stine@gmail.com

 

Jenter 9 år (født 2007)
Elisabeth Lau-Henriksen Telefon: 938 19 371 E-post: elisabeth.lau-henriksen@hotmail.com
Karianne Engedahl Telefon: 932 67 453 E-post: karianne.engedahl@gmail.com

 

Jenter 10 år (født 2006)
Jeanette Liodden Holte (hovedtrener) T: 959 99 613 E: jeanette.l.holte@gmail.com
Simen Finne Jørgensen (hovedtrener) T: 917 61 490 E: simenfj@gmail.com
Marianne Haug (foreldrekontakt, oppmann) T: 932 54 338 E:marianne@nordverk.no

 

Jenter 11 år (født 2005)
Janne Eriksen (hovedtrener) T: 452 89 264 E: janneeriksen08@gmail.com
Umma Haug T: 920 49 860 E: ummahaug@gmail.com

 

Jenter 12 år (født 2004)
Hanne Gulbranzen (hovedtrener) T: 924 96 559 E: hanne.gulbranzen@gmail.com
Linda Bysveen (ass.trener) T: 977 53 742 E: linda.bysveen@nmd.no
Bjørn Smestad (ass.trener og oppmann) T: 977 53 742 E: bjornarnesmestad@gmail.com

 

Jenter 13 år (født 2003)
Cecile Arvesen Telefon: 922 56 914 E-post: cecilie.arvesen@gmail.com

 

Jenter 14 år (født 2002)
Espen Thorgersen T: 907 48 183 E-post: espen.thorgersen@teletec.no
Jarle Rønvik T: 928 46 933 E-post: ronvik@vikenfiber.no
Christina Therkilsen T: 472 91 909 E-post: christina@kronsj.no

 

Damelaget
Hanne Gulbranzen T: 924 96 559 E: hanne.gulbranzen@gmail.com

 

Herrer – retro

Hans Hernæs 934 80 299